1. דף הבית
  2. /
  3. מאמן אישי בבאר שבע

מאמן אישי בבאר שבע

לאימון אישי יש יתרונות רבים על פני אימון בחדר כושר או אימון בקבוצה או בחוג. ננסה למנות כמה מהם כאן על מנת שתוכלו לראות האם עבודה עם מאמן אישי בבאר שבע עשויה אולי להיות הפתרון הטוב ביותר גם עבורכם:

בקצרה, יתרונותיו של מאמן אישי בבאר שבע:

  • התאמה טובה יותר בזמני האימון- בשונה ממצב של הרשמה לחוג פעמיים בשבוע שבו על המתאמן להתאים את עצמו לזמנים ולימים המדויקים של החוג, עבודה עם מאמן אישי בבאר שבע מכיון שנקבעת בין שני אנשים בלבד: המאמן והמתאמן, היא גמישה יותר בלוח הזמנים. לכולנו יש מטלות וסידורים לא מתוכננים: בין אם זה רופא, הורים לטפל בהם או אסיפת הורים. סידורים אלה עלולים לצוץ ללא תיכנון ולגרום לנו להחסיר אימון ובכל לפגום ביכולת ההתמדה שלנו בספורט. לעומת זאת, בעבודה עם מאמן אישי בבאר שבע ניתן להגמיש את זמני המפגשים בהתאם למטלות ולצרכיו של המתאמן ולדאוג לכך שבכל מקרה לא יפספס את האימון שלו אלא פשוט נקיים אותו במועד אחר שמתאים לו יותר וכך יוכל להתמיד באימונים.

  • התאמת תכנית אישית ברמת דיוק גבוהה יותר- למאמן אישי בבאר שבע אין עשרות או מאות מתאמנים כמו שיש למאמן שעובד בחדש כושר. ומכיוון שמאמן אישי בבאר שבע עובד עם מספר מצומצם של לקוחות, יוצא באופן טבעי שההצלחה של כל אחד ואחת מהם חשובה לו ביותר. אנו נעשים מגויסים ומחויבים להצלחה אבל לא רק זאת, מכיוון שיש לנו בכל שעה מתאמן אחד ללוות נוצרת היכרות מעמיקה וקרובה יותר וכתוצאה מכך גם לרוב יוצא שהתאמת תכנית האימונים שמאמן אישי בבאר שבע יבנה ללקוח שלו תהיה מדויקת יותר מתוקף אותה היכרות מעמיקה ועבודה צמודה.

  • עידכון התכנית בתדירות גבוהה ככל הנדרש – מאמן בחדר כושר על פי רוב עובד עם הנחיות לעדכן לכל מתאמן את תכנית האימונים רק אחת לכל איקס של שבועות. לא כך הדבר עם מאמן אישי בבאר שבע. העבודה האישית הצמודה יותר מובילה בין היתר לכך שאין כל בעיה לעדכן את תכנית האימונים כל כמה זמן שיידרש ובמידה ויש התקדמות יפה אין כל סיבה להיתקע עם תכנית אימונים ישנה, להיפך.. מאמן אישי בבאר שבע מתרגש לראות איך היכולות של המתאמן עלו והוא רוצה לתת לו עוד דרייב להתקדם ולהתפתח ולהשיג את כל המטרות שהציב לעצמו.

 

טואול - בניית אתרים