מאמן כושר אישי בעומר

בעבודה משותפת עם מאמן כושר אישי בעומר יש תהליך שונה באופיו מכל אימון אחר המתנהל בחדר כושר או בקבוצת חוגים ואפילו קבוצת ריצה. אם למשל בחדר הכושר נבנית לך תכנית אימונים  ואז המאמן "עוזב אותך לנפשך" לכל מהלך האימון (אלא אם תפנה אליו ותבקש במיוחד עזרה...) הרי שבעבודה עם מאמן כושר אישי בעומר – המאמן למעשה צמוד אליך למשך כל האימון וקשוב לכל תחושה ולכל אמירה שלך, הוא נמצא שם כדי לעודד כשקצת קשה לך ואתה אולי אפילו כמעט נשבר והוא שם כדי להיות ערני לכל שינוי גופני כזה או אחר שאתה חווה.

מאמן כושר אישי בעומר שצמוד למתאמן יכול להבחין גם כשהמתאמן ביום שבו קשה לו יותר (בין אם מלחץ, עייפות, עומס או כל סיבה אחרת) והוא יודע להיות קשוב ולאפשר גם בין האימונים המאתגרים "מרווחים" לגוף לנוח להתחזק ולחזור לעצמו.

 

אחד הדברים החשובים שיותר שאני מאמין שצריך להיות למאמן כושר אישי בעומר היא מצפוניות שחשובה לא פחות מההכשרה, הידע התיאורטי ומתעודת ההסמכה המקצועית.  חשוב מאוד שמאמן כושר אישי בעומר יהיה אדם בעל מחויבות אישית עזה ו"בוערת" למטרה של המתאמן. כל מאמן כושר אישי בעומר שיצליח למצוא את האיזון המושלם בין היכולת להבין את הקשיים של המאומן, ההתמודדויות שלו ומה הוא עובר ויחד עם זאת יהיה מסוגל באותה מידה לדחוף את מאומניו להשיג כל פעם צעד אחד יותר – הוא המאמן המושלם.

 

מאמן כושר אישי בעומר לא יכול להרשות לעצמו להיות מנותק מהחוויה של המתאמן ולצערי אני נתקל לא פעם במתאמנים שחוו עבודה עם מאמן כושר אישי בעומר שלא השכיל לגלות רגישות לקושי והבנת התהליך המאתגר עימו מתמודד המתאמן. יחד עם זאת מאמן כושר אישי בעומר

שרוצה באמת לדחוף את המתאמנים שלו להצלחה ולקדם אותם, לא יכול להרשות לעצמו לעצור ולוותר מכל "פיפס" של קושי. החכמה היא לדחוף בעדינות את המתאמן לעשות את המאמץ הקטן הנוסף הבא.. ואני מבטיח לכם שהתגמול על כך הוא גדול- הסיפוק של המתאמן עצמו מההצלחה שלו שהצליח במשימה שעד לפני כמה רגעים נראתה לו כמו "משימה בלתי אפשרית". בסופו של דבר כמו הרבה דברים בחיים, כל החכמה היא איזון.  

טואול - בניית אתרים