מדריך כושר אישי בלהבים  

לעיתים פונים אליי לקוחות בבקשה ללוות אותם כמדריך כושר אישי בלהבים ואחת השאלות ששואלים לא מעט בתחילת התהליך הוא כמה זמן ייקח לי עד שאני אראה תוצאות? אז הדבר הראשון שאני מסביר הוא שהתשובה לכך תלויה במספר פרמטרים למשל:

 

  • נקודת הפתיחה של המתאמן -  כמובן שכל מדריך כושר אישי בלהבים, מוכשר ומנוסה ככל שיהיה, הוא לא קוסם. בספורט מדובר בתהליך ורצוי שיהיה תהליך מתון ומותאם.
  • המטרה של המתאמן – כמובן שיש מגבלות או אילוצים פיסיולוגיים- לא ניתן להתאמן לריצת מרתון בחודש ימים כמו שלא ניתן לשקם פציעות ספורט מסוימות בשבועיים. גם הגוף שלנו בעל קצב שיקום ויכולות משלו ומדריך כושר אישי בלהבים ילווה אתכם בתבונה תוך התחשבות ביכולות של הגוף להשיג את מבוקשכם.
  • גודל המטרה – ודאי שמתאמן או מתאמנת שרוצים למשל לרזות 5 ק"ג לעומת אדם שמגיע עם עודף משקל גדול יותר של 30 ק"ג או יותר, יהיה הבדל לא קטן בפרק הזמן שיגיעו אל המטרה שלהם. חשוב שמדריך כושר אישי בלהבים ילווה אתכם לעבר המטרה בצורה חכמה בריאה ומאוזנת ולא בשיטת זבנג וגמרנו כי באותה המידה אתם עלולים לאבד את כל מה שהשגתם.. סמכו על מדריך כושר אישי בלהבים שמלווה אתכם שעבר הכשרה ויש לו הניסיון לדעת מה הקצב הנכון ביותר להוביל אתכם את היעד הנכסף.
  • האם המתאמן התאמן בעבר או שהוא חסר כל ניסיון – אדם שמגיע עם ניסיון מהעבר על פי רוב יהיה לו קל יותר לזרום עם התכנית של מדריך כושר אישי בלהבים. לעומתו, אדם שמגיע ללא כל ניסיון על פי רוב אני נתקל שיהיה לו תהליך השתלבות הדרגתי יותר והחכמה היא שמדריך כושר אישי בלהבים יבין זאת ויתאים את התכנית ואת הלך הרוח באימון כולו לאדם שעומד מולו.
  • המוטיבציה ההתמדה והמחויבות של המתאמן- גם כאן ברור שלכל אלו השפעה משמעותית על הצלחת המתאמן וגם אם יזכו במדריך כושר אישי בלהבים מהאגדות, מי שלא יחייב את עצמו להגיע לאימונים, לעבוד היטב תוך כדי האימון ולהתמיד, יפגום בהצלחת האימונים ובהשגת מטרותיו. אז עשו כל מאמץ למזער את התירוצים ולהגיע לכל האימונים ואני כמדריך כושר אישי בלהבים - את החלק שלי אעשה על הצד הטוב ביותר, מבטיח לכם. 
טואול - בניית אתרים