1. דף הבית
  2. /
  3. מדריך כושר אישי בעומר

מדריך כושר אישי בעומר    

לעיתים אנשים מעלים מולנו את השאלה ובעיקר התהייה איזה מאמן מתאים להם? והאם כדאי לבחור להם מדריך כושר אישי בעומר קשוח או מדריך כושר אישי בעומר רך ?

השאלה הזו היא גדולה ומשמעותית מאוד ויכולה להכתיב הצלחה או אי הצלחה בתהליך כולו.  התשובה שלנו לכך היא כזו:

 

מטבעינו כולנו אנשים שונים מאוד זה מזה מתוקף כך גם אופיינו שונה- אין תשובה אחת נכונה או זהה שמתאימה לכל בני האדם. יש אנשים שיעדיפו מדריך כושר אישי בעומר שיפעיל עליהם יותר לחץ ודחיפה גדולים יותר וזה גורם להם גם לדחוף את עצמם להישגים גדולים יותר ויש שיעדיפו מדריך כושר אישי בעומר שנוקט בגישה של הדרגתיות, אורך רוח, סבלנות והימנעות מלחץ כי יש לחלק מהאנשים לחץ לא עושה להם טוב ועלול לשבור את רוחם. חישבו ובררו עם עצמיכם לאילו מבין שתי הקבוצות אתם מתאימים ולפי כך בחרו את מדריך כושר אישי בעומר המתאים עבורכם.

כמובן שבניית קשר אישי וקרוב תמיד עוזר ליצירת מערכת יחסים נעימה ומעודד את המתאמנים להתמיד ולהגיע לאימונים. בסופו של דבר כולנו בני אדם והתקשורת הבין אישית חשובה לכולנו. חישבו אם אתם צריכים להגיע להתאמן עם מדריך כושר אישי בעומר שאין לכן קשר נעים איתו או לחליפין אתם צריכים להגיע לאימון עם מדריך כושר אישי בעומר שמרגיש לכם כמו חבר, קרוב ונוח- מבין השניים עם מי תתמידו יותר באימונים ? נראה לנו שכולנו התשובה ברורה.

 

בסופו של דבר הצלחה בהשגת המטרות היא הצלחה של שני הצדדים גם של המתאמן שהצליח להתמיד לבצע את המוטל עליו להגיע מידי שבוע ו"הזיע כל הדרך אל ההצלחה" ויחד עם זאת ההצלחה היא הזאת היא גם ההצלחה של מדריך כושר אישי בבאר שבע שהצליח לכוון מקצועית היטב את המאומן והצליח גם לשמר על המוטיבציה שלו ולדרבן אותו, הוביל אותו להתמדה ושמר את המאומן "על המסלול" לאורך כל הדרך.

טואול - בניית אתרים