אימון אישי בעומר

החלטתם להתחיל ולעשות ספורט? אולי החלטתם לקחת את הספורט לקפיצת המדרגה הבאה? או שאולי צצה לכם מטרה חשובה שכעת עליכם לתת עליה דגש כמו שיפור במדד רפואי מסוים (כמו סכרת כולסטרול, חיזוק היציבה הגופני, שיקום מתאונה..) או מכל סיבה ומכל מטרה אחרת חשוב לכם להתחיל ספורט


מדוע רצוי ומומלץ לכם אימון אישי בעומר?

משום שעבודה על ידי אימון אישי בעומר יש לכם אפס פשרות על מהלך האימון כלומר באימון אישי בעומר יש לכם ניצול יעיל של כל דקה ודקה מהאימון. אימון אישי בעומר יותאם במדויק לצרכים ולמטרות שלכם וייתן מענה מדויק אליכם- לקצב שלכם, לנקודת הפתיחה ממנה אתם מתחילים, למטרות שלכם, ליכולות שלכם ולרמת ההתקדמות אותה תפגינו במהלך האימון אישי בעומר.

 

זאת בשונה מאימון בחוג או בקבוצה, בין אם מדובר בקבוצת ריצה או חוג פילאטיס, זומבה או כל אימון קבוצתי שמתנהל מול ועבור קבוצה של אנשים. במצב של קבוצה (בשונה מאימון אישי בעומר) על המדריך המחויבות לדאוג לכלל האנשים הנמצאים בה ובהכרח יש ביניהם פערים של קצב ההתקדמות, היכולת שהם מפגינים במהלך האימון עצמו. יש הבדל גם בין המטרות שלהם- לדוגמא באימון פילאטיס ייתכן כי באותה קבוצה יגיע מתאמן אחד על מנת לחזק את הגב שלו לצורך מניעת כאבי גב ואילו מתאמנת אחרת שחשוב לה דווקא לחטב את גופה. יש כמובן עוד פרמטרים שונים שהמאמן ייקח בחשבון וייבנה אימון שינסה לענות ככל הניתן למגוון המטרות, לדרישות וליכולות של כלל הקבוצה. דבר זה בהכרח פוגם במידת מה באיכות וביעילות האימון עבור חלק מהמתאמנים.

 

לעומתם, אלו הבוחרים אימון אישי בעומר יהנו ממאמן שצמוד אליהם ורק אליהם. מאמן שמלווה אדם בתהליך אימון אישי בעומר קשוב ומודע בכל רגע ורגע במהלך האימון האישי לצרכיו מטרותיו ויכולותיו של המתאמן ויש לו הגמישות והרגישות בכל רגע לבצע שינוי שמותאם אך ורק למתאמן זה וכך יוצא שאימון אישי בעומר מקדם ומסייע למתאמן להגיע מהר יותר למטרות אותן הציב לעצמו, הוא חש מהר יותר שבע רצון מהתהליך כולו דבר שבהכרח מזין ומשפיע לחיוב על יכולת ההתמדה שלו באימונים- הרי יש לנו פה "מעגל קסמים" חיובי שמעודד להתמדה בספורט ובריאות, זה בין היתר כוחו וייחודי של אימון אישי בעומר. אתם מוזמנים לפנות אליי, אשמח לעזור גם לכם.

 

כאשר אנשים פונים לכל סוג של ספורט כמו גם כשפונים אליי בבקשה להתחיל עבודה צמודה על ידי אימון אישי בבאר שבע יכולות להיות להם מגוון רחב מאוד של מטרות. האחד הדברים היפים שאימון אישי הוא שבו הלקוח אינו צריך להתפשר על מטרה ככלית שמאתימה לקבוצה שלמה אלא אימון אישי בעומר

נבנה כך שהוא מותאם ספציפית למטרתו של האדם.

logo בניית אתרים