1. דף הבית
  2. /
  3. מאמן אישי בלהבים

מאמן בלהבים

תכנית אימונים אישית שכוללת תרגילי אירובי, אימוני כוח ועבודה על שיפור הגמישות של הגוף היא המפתח לגוף חטוב. ירידה במשקל וחיטוב הגוף עלולים להיות משימה לא פשוטה כלל בכל גיל ובכל שלב בחיים. אם תוסיפו למשוואה את אורח החיים המודרני העמוס ואת התזונה המערבית, אתם עלולים להרים ידיים עוד בטרם ניסיתם.

הסוד להתמדה בפעילות גופנית הוא הנאה. אם הצלחתם למצוא את הדרך ליהנות מהפעילות הגופנית – אתם תצליחו להשיג את הגוף החטוב שתמיד חלמתם עליו. ההנאה מהאימון תוכל לנבוע מהפעילות עצמה, הסביבה, חברים שמתאמנים יחד עמכם ובעיקר, ממאמן כושר שמתאים לכם ומביא עמו מוטיבציה, אנרגיה טובה ויחסי אנוש מצוינים.

איך מאמן אישי בלהבים יכול לעזור לכם?

ידעתם שמתאמנים רבים בחדרי כושר אינם מבצעים את התרגילים נכון ומשתמשים במכשירי הכושר בצורה לא נכונה? הם אינם מפיקים תועלת מרבית מהאימונים, בהתאם לכך אינם משיגים תוצאות מהירות, נהנים הרבה פחות מהאימון ומרימים ידיים במהרה. ליווי של מאמן אישי בלהבים מבטיח לכם בחירה נכונה של תרגילים, קביעת משקלים נכונים, הרכבת האימון מכמות מדויקת של סטים וחזרות, ניצול נכון של הזמן שלכם, עבודה על כמות מקסימלית של שרירים בו זמנית והכוונה לאימון בריא ובטיחותי. בנוסף, מאמן אישי יסייע לכם לקבוע מטרות ריאליות, לתכנן את לוח האימונים ולהתמיד בפעילות.

אימוני חיטוב משעממים אותי – מה אפשר לעשות?

לכל אחד יש סוגים של פעילות גופנית שהוא אוהב יותר ואוהב פחות. על מנת להתמיד בפעילות עליכם למצוא את שיטת האימון המתאימה לכם. כך למשל, אם אימונים בחדר הכושר משעממים אתכם תוכלו לנסות להתאמן במתכונת קבוצתית בחוג של אירובי או אגרוף.

פתרון מנצח בעבור אלו שמחפשים את הדרך לחטב במהרה את הגוף הוא אימונים אישיים ממוקדים.  רק מאמן כושר בלהבים יידע למקד אתכם בתרגילים הנכונים לחיטוב מהיר של האזורים הבעייתיים אצלכם בגוף. אם וכאשר תרגישו שהתרגילים משעממים אתכם המאמן ימצא את הדרך להפוך אותם למעניינים יותר. אפילו אם תפגשו עם המאמן מספר פעמים בשבוע למשך חודשיים תצליחו ללמוד משהו חדש בכל אימון, ליהנות ולהתקדם.

 
מאמן אישי בלהבים


טואול - בניית אתרים