1. דף הבית
  2. מאמן TRX בבאר שבע

מאמן TRX בבאר שבע

שיטת trx היא לכאורה טכניקת אימון פשוטה ונגישה, אך בפועל אין זה כך. ההמלצה היא על אימון בליווי מאמן מנוסה שמכיר היטב את התרגילים, את דרגות הקושי ואת נהלי הבטיחות. בין אם אתם מבצעים תרגילים של מתחילים ובין אם אתם כבר ברמת מתקדמים ומבצעים תרגילי אקסטרים, ליווי של מאמן trx בבאר שבע חיוני.

איפה קונים את הרצועות?

הזמנת אימון trx עם מאמן אישי אינה מחייבת אתכם ברכישת סט רצועות. המאמן מביא עמו את סט הרצועות. אם תרצו בכל זאת לרכוש סט רצועות משלכם תוכלו לקבל המלצה על חנויות מומלצות ומחירים הוגנים מהמאמן. חשוב להקפיד לרכוש מוצר איכותי ולא להתפתות לחיקויים זולים שעלולים לגרום לפציעה.

אלו תרגילים אפשר לבצע?

אימון אישי עם מאמן trx בבאר שבע יוכל לכלול עבודה על כל שרירי הגוף, סיבולת שרירית, כוח מרבי ומתפרץ, שיווי משקל, סיבולת לב-ריאה, גמישות וקואורדינציה. האימון מחייב שימוש תמידי בשרירי הליבה בתוספת שרירים נוספים משתנים בגוף. שרירי הליבה אחראים לייצב את הגוף. בהתאם ליכולות ולמטרות שלכם ירכיב המאמן תכנית אימון עם תרגילים שמיועדים לחיזוק וחיטוב של אזורים ספציפיים. הרצועות משמשות גם לתרגילי שיקום לאחר פציעה. משתמשים בטכניקת trx במכוני פיזיותרפיה באופן קבוע.

איך בוחרים נכון מאמן trx בבאר שבע?

הבחירה הנכונה תהיה מאמן trx בבאר שבע עם הסמכה מתאימה וניסיון ספציפי. חשוב להבהיר שלא כל מאמן כושר יוכל ללוות אתכם במהלך אימון trx. רק מאמנים שעברו הכשרה ספציפית ומכירים היטב את השיטה יוכלו להרכיב בעבורכם תכנית אימון. ההדרכה המקצועית חשובה מאוד היות ושימוש לא נכון ברצועות עלול לגרום לפציעות ספורט מורכבות.

אימון trx בחורף

ההשקעה שלכם באימונים במהלך חודשי החורף הקרים תבוא לידי ביטוי בגוף חטוב בחוף הים בעונת הקיץ. ההתמדה באימונים בימים גשומים וקרים אינה פשוטה. כאן בדיוק נכנס לתמונה מאמן trx בבאר שבע שמגיע אליכם הביתה מלא באנרגיה ולא מאפשר לכם לוותר לעצמכם. אפשר למצוא את הדרך להתאמן עם הרצועות בכל בית כך שנגמרו לכם התירוצים. תוספת של מוזיקה שאתם אוהבים תיצור אווירה טובה ותבטיח אימון מהנה שמשאיר טעם של עוד.

 

מאמן TRX בבאר שבע

logo בניית אתרים