1. דף הבית
  2. /
  3. מאמן TRX במיתר

מאמן TRX במיתר

אימוני trx הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש. התוצאות הטובות שמושגות באימונים יחד עם כוכבי קולנוע וספורטאים מובילים בכל רחבי העולם שמבצעים אימוני trx באופן קבוע מעידים על שיטת אימון מנצחת שגם אתם צריכים לנסות.

איך מתחילים?

הדרך הבטוחה והנכונה ביותר להתחיל בשיטת אימון חדשה היא ליווי הדרכה צמודים של מאמן מקצועי. בעזרת מאמן trx במיתר תלמדו את הטכניקה בצורה האפקטיבית ביותר ותוכלו להיות בטוחים שהתרגילים שאתם מבצעים אכן מתאימים לכן ומקדמים אתכם אל עבר המטרות שלכם.

מהו אימון trx?

האימון מתבצע באמצעות רצועות אלסטיות שמצליחות לדמות פעילות של חדר כושר לכל דבר. משמעות הדבר היא שאנכם זקוקים לחדר הכושר על מנת להתאמן. אפשר לבצע אימון בכל מקום ובכל שעה. כך למשל, תוכלו לתאם אימון עם מאמן trx במיתר בשעות הערב המאוחרות, בשעות הבוקר, אצלכם בבית וגם בפארק השכונתי.

מדוע השיטה כה פופולרית?

אימוני trx כבשו בסערה את ענף הכושר בישראל ובמדינות מערביות רבות אחרות בזכות התוצאות, הזמינות והאפשרות לבצע אימון בכל מקום, בכל שעה ובכל רמה. השיטה אפקטיבית בעבור מתאמנים מתחילים ומתקדמים כאחד. תוצאות נהדרות מושגות תוך מינימום ציוד. הרצועות שמשמשות לאימון נוחות לנשיאה ממקום למקום. מאמן trx במיתר יוכל להביא עמו את הרצועות כך שאנכם נדרשים לרכוש סט רצועות משלכם.

איך מבצעים את האימון?

כל שעליכם לעשות על מנת להתחיל באימון הוא לקבע נכון את הרצועות על מתקן יציב. כך למשל, המאמן יוכל לקבע בעבורכם את הרצועות על עמוד, עץ, פרגולה ועוד. התקנה של הרצועות על דלת בבית אפשרית באמצעות אביזר נוסף. חשוב לוודא שהקיבוע של הרצועות יציב וחזק מספיק בכדי להחזיק את משקל גופכם.

אימון trx משיג מקסימום תוצאות במינימום זמן. מדובר באימון מאוד ממוקד שמבוסס על שימוש במשקל הגוף שלכם. תרגילי כוח מתבצעים ללא צורך בפירוק והרכבה של משקולות וללא המתנה למכשירים בחדר הכושר. כל שעליכם לעשות על מנת לשנות את דרגת הקושי בתרגיל הוא לשנות את זווית הגוף. האימון יכלול תרגילים בכמה רמות קושי מתוך מטרה לקדם את המטרות שקבעתם לעצמכם.

 
מאמן TRX במיתר

טואול - בניית אתרים