1. דף הבית
  2. /
  3. מדריך כושר אישי בדרום

מדריך כושר אישי בדרום


"אני מפחד להתחיל עם מאמן כושר אישי בדרום ושזה יהיה לי קשה מידי, מה אתם ממליצים לי לעשות?!"

זו שאלה שאנחנו שומעים לא פעם כאשר לקוחות מקבלים עלינו המלצות חמות מחברים שלנו התנסו בעבודה מולינו ורוצים לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד על גופם אבל חוששים מהדרך או מהתהליך עצמו בעיקר משום שהם חסרי ניסיון בעבודה מול מאמן כושר אישי בדרום.

 

כל מאמן כושר אישי בדרום כבר יודע ומכיר את זה וחשוב לנו לומר גם לכם שהדרך לא תמיד קלה ובמיוחד בתחילתה היא עוברת לא רק דרך רגעים ומחשבות של תקווה, התחדשות, אופטימיות והשגת מטרות אלא הדרך הזו עלולה לעבור גם עם רגעים של תיסכול, רגעי שבירה, תחושת אי אמון או חוסר מסוגלות, פחד משינוי או פחד מהקושי הגדול שאולי המתאמן חווה אותו כקושי גדול מידי שהוא לא יוכל להצליח בו. בכל מצבים האלה רצוי ונכון שיהיה שמאמן כושר אישי בדרום יהיה אדם רגיש, קשוב ואכפתי שילווה אתכם לאורך כל הדרך המורכבת הזו.

בנוסף לרגעי הקושי המנטאלי קיימים גם רגעים של קושי פיסי  ותחושות בגוף כמו כאבי שרירים או שרירים תפוסים, לפחות בהתחלה בימים הראשונים עלולה להופיע עייפות מוגברת אצל חלק המתאמנים ולעומתם יש כאלה שמושפעים דווקא ההיפך ונוטים לעירנות מוגברת שמפריעה על יכולתם להירדם (במיוחד במידה והיה אימון ערב). זמינותו של מאמן כושר אישי בדרום לייעץ בכל שעה האם תופעה כזו או אחרת היא נורמלית, חשוב מאוד ועשויה להוות כתמיכה מנטאלית עבור המתאמן.

 

חשוב לנו לעודד ולהזכיר שכל הופעות הללו חולפות. האמינו לנו וביטחו בנו שהאימון שבונה מאמן כושר אישי בדרום מקצועי ומנוסה הוא אימון הדרגתי ונבנה חכם וכי ניתן לכם לעשות באימון אך ורק את מה שאנחנו יודעים שלא יוצר נזק אלא להיפך בונה ומחזק את הגוף שלכם כל הדרך אל השגת המטרה שלכם. זו הדרך וזה בסדר וכל תחושה או כאב שהופיעה בהתחלה יחלפו מהר, אתם תתרגלו ותאמינו או לא – אפילו תחילו לאהוב את זה, את התחושה הזו ש"השריר עובד", שהלב דופק מהר יותר, שהגוף חי נושם ונמצא בפעולה. לא סתם יש אמרה שהספורט ממכר והאמינו לנו זו התמכרות בריאה וחיובית. אתם מוזמנים לבחור בנו לליווי של מדריך כושר אישי בעומר כל הרך אל ההצלחה שלכם.

טואול - בניית אתרים